doc. Ing. Pavel Máchal, CSc., prof.h.c.

doc. Ing. Pavel Máchal, CSc., prof.h.c.Pochází z Brna. Vystudoval Provozně ekonomickou fakultu na Vysoké škole zemědělské v Brně (1971), kde získal i hodnost kandidáta ekonomických věd. V roce 2009 se habilitoval na Technické fakultě Slovenské polnohospodářské univerzitě v Nitře. Pracoval v různých manažerských pozicích.

Působil jako generální ředitel v podniku z odvětví lesního hospodářství, později v oblasti IT jako konzultant a finanční ředitel. Od roku 1994 externě přednášel na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě.

Od roku 2004 působí na Mendelově univerzitě v Brně, nejprve jako vedoucí Institutu celoživotního vzdělávání, po jeho transformaci od roku 2006 do 2010 působil jako ředitel vysokoškolského ústavu Institutu celoživotního vzdělávání. Zde vedl oddělení Expertního inženýrství.

V období let 2010-2014 působil na univerzitě jako prorektor pro koncepci, rozvoj a IT. V roce 2014 na Univerzitě Angela Kancheva v Ruse v Bulharsku udělen čestný titul prof. h.c. V současnosti vede Ústav projektového řízení na Fakultě regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně.

Mimo univerzitu zastává funkci předsedy Certifikační rady Certifikačního orgánu Společnosti pro projektové řízení ČR, IPMA. Je držitelem certifikátů Certified Senior Project Manager IPMA Level B a Certified Programme and Portfolio Management Consultant IPMA PPMC.

 

Ing. Martina Kopečková, Ph.D.

Ing. Martina Kopečková, Ph.D.Pochází z Brna. Vystudovala Provozně ekonomickou fakultu Mendelovy univerzity v Brně, kde absolvovala i postgraduální studium se zaměřením na regionální rozvoj.

Za dobu své praxe pracovala na různých manažerských pozicích v soukromé i veřejné sféře, kde se mj. věnovala i zpracování a řízení projektů a dotačnímu managementu, jakož i řízení projektového týmu.

V současné době působí jako odborná asistentka v Ústavu projektového řízení Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně. Zabývá se problematikou projektového řízení se zaměřením na standardizaci PMI a je držitelkou mezinárodní certifikace Project Management Professional (PMP).

 

 

 

Ing. Lucie Dolinová

Ing. Lucie DolinováPochází ze Zlína. Vystudovala obor Regionální rozvoj na Fakultě regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně.

Tři roky působila jako logistik odborných stáží v Ghaně, Peru a Thajsku v rámci projektu SID zaměřeného na projekty rozvojové pomoci.

V současnosti je asistentkou na Ústavu projektového řízení a studentkou doktorského studia na Provozně ekonomické fakultě. V rámci své disertační práce se zaměřuje na procesní řízení vysokoškolských institucí.

Mimo univerzitu se věnuje výuce projektového managementu se zaměřením na řízení projektů z fondů EU. Je držitelkou osvědčení o profesní kvalifikaci Manažer programů a komplexních projektů.


<< <  Říjen 2015  > >>
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Stále ještě máte šanci přihlásit se do kurzů projektového řízení!

Vyberte si z naší nabídky a neváhejte se přihlásit.

Nabídka kurzů:

  • Koučink v prostředí projektového managementu
  • Základy projektového řízení
  • Nejefektivnější techniky pro přípravu na certifikaci IPMA level D
  • Přípravný kurz na certifikaci projektového řízení IPMA level D
  • Přípravný kurz na certifikaci projektového řízení IPMA level C

Více informací o kurzech