Úvod

Vítejte na stránkách Ústavu projektového řízení

 

Ústav projektového řízení byl založen v roce 2011 a je jeden z nejmladších ústavů na FRRMS. Projektové řízení je oborem poměrně mladým, nicméně standardy a metodiky projektového managementu jsou v současnosti využívány v českých i zahraničních společnostech a rovněž ve veřejné sféře. Systematický a metodický přístup při řízení projektů je taktéž požadován od nadnárodních institucí jako je Evropská Unie, EuroAid, EHP a Norské fondy, Visegrádský fond a mnohé další.

Znalost standardů a metodik projektového řízení je v současnosti klíčová jak pro absolventy regionálního rozvoje tak mezinárodních teritoriálních studií. Ústav se zabývá nejpoužívanějšími nadnárodními standardy International Project Management Association – IPMA, Project Management Institute – PMI a metodikou Projects in Controlled Environment známější pod zkratkou Prince2.

Absolventi odborných předmětů jsou schopni se orientovat ve fungování projektového řízení, jak a kdy se využívají konkrétní metody a jak mohou své znalosti aplikovat v praxi.

 

Aktuality

 

Byla vypsána nová témata závěrečných prací pro studenty bakalářských i magisterských studijních oborů. V případě zájmu kontaktujte příslušného vedoucího.


<< <  Říjen 2017  > >>
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Stále ještě máte šanci přihlásit se do kurzů projektového řízení!

Vyberte si z naší nabídky a neváhejte se přihlásit.

Nabídka kurzů:

  • Koučink v prostředí projektového managementu
  • Základy projektového řízení
  • Nejefektivnější techniky pro přípravu na certifikaci IPMA level D
  • Přípravný kurz na certifikaci projektového řízení IPMA level D
  • Přípravný kurz na certifikaci projektového řízení IPMA level C

Více informací o kurzech